אישור לכיבוי אש

החוק הקיים בישראל מחייב את כל העסקים באשר הם לקבל רישיון עסק. רישיון כזה ניתן רק לאחר שמתבצעות כל הבדיקות הנדרשות המציגות תוצאה לפיה המבנה בו ממוקם העסק בטוח לשהותם של עובדים ואינו מעמיד בסכנה את חייהם וכן שלא נשקפת סכנה לרכוש. אחת הדרישות החשובות ביותר לצורך קבלת רישיון עסק, היא קבלת אישור לכיבוי אש, היינו – אישור שמציין כי המבנה ממוגן כמו שצריך מפני אש, מרשויות כיבוי האש. על מנת לקבל אישור כזה תדרוש הרשות המקומית ברוב המקרים להציג את תוכניות המבנה, כשמסומנים בהם בדיוק כל המיקומים של לוחות החשמל, ציוד כיבוי האש, מערכות ספרינקלרים, תעלות אוורור, מערכות גפ"מ ועוד. האישור יינתן רק לאחר ביצוע ביקורת על ידי מבקר המוסמך מטעם רשויות כיבוי האש, אשר תציג עמידה בכל דרישות בטיחות האש שקיימות.

אישור לכיבוי אש לאחר ביצוע בדיקות תקינות ותחזוקה מקיפות

  • אישורי תקינות של מערכות ספרינקלרים
  • אישורי תקינות של מערכות גילוי אש ועשן
  • אישורים על מערכות כיבוי בגז
  • אישורי פעולה תקינה של ציוד כיבוי אש (מטפים וכד')
  • אישור מז"חים (באישור משרד הבריאות)
  • אישור פעולה תקינה של חדרי משאבות

אישור מכון התקנים "לוי דוד"

אישור משרד הבריאות "לוי דוד"

אישורים לכיבוי אש לעסקים

אנו בקיאים בכל דרישות כיבוי האש, ומבצעים את כל אשר דרוש על מנת לעמוד בהן ולקבל אישור לכיבוי אש המאפשר את הקמת העסק בתוך זמן קצר ביותר. אנחנו דואגים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות ומספקים את כל ציוד המיגון מפני אש שצריך – באיכות הגבוהה ביותר ובאחריות מלאה. כל הבדיקות והאישורים מתבצעים על פי כל הסטנדרטים והדרישות של רשויות כיבוי האש, ותוך הקפדה מדויקת על לוחות הזמנים.

בנוסף אנו מספקים שירותי תחזוקה מקצועיים של כל הסוגים של מערכות גילוי אש ועשן, כך שאם נמצא ליקוי במערכת מסוימת – נבצע את התיקון הדרוש על מנת שניתן יהיה לספק את אישור התקינות הדרוש.

*** כל האישורים לכיבוי אש ניתנים על פי דרישת כיבוי אש ותוקפם שנה ***.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ביקורת לטובת מתן אישור לכיבוי אש צרו עמנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.